- means pirited

чер 242020
 

Пристрої є найважливішим компонентом UC Desktop Experience — будь то звичний робочий стіл для бізнесу, мобільний робочий стіл, домашній офіс або конференц-зал. Вибір пристрою UC визначає, чи отримаєте ви максимальну віддачу від своїх інвестицій у UC. Крім того, завдяки безлічі нових додатків, які стали можливими завдяки хмарним сервісам, наявність потрібних інструментів у надзвичайних ситуаціях стало не настільки критичним.

Пристрої зв'язку є єдиним засобом зв'язку UC для 50% співробітників, які не є корпоративними користувачами ПК. На жаль, більшість смартфонів, які використовуються на робочому місці, є персональними пристроями — тільки 23% співробітників отримують корпоративні смартфони. Дослідження показують, що співробітники вважають за краще використовувати настільні пристрої для бізнесу у порівнянні з використанням програмного телефону на ПК у 5-1 разів.

Avaya Desktop Experience пропонує інтелектуальні пристрої, створені спеціально для настільних комп'ютерів і розроблені для задоволення потреб сучасного покоління працівників. Ці працівники більш пов'язані цифровими технологіями і мають більш високі очікування, ніж будь-коли раніше. Цим працівникам потрібні пристрої високої якості, гнучкі, персоналізовані, прості і хмарні, що дозволяє їм миттєво підключатися до хмарних додатків за своїм бажанням.

Ціннісна пропозиція

Покращте свій досвід використання UC за допомогою Avaya

  • Особливий досвід Avaya у області настільних ПК знижує загальні витрати під час використання.
  • Надавайте новітні технології, зберігаючи повний контроль над ІТ.
  • Безпечні бездротові можливості забезпечують гнучкість розгортання з мінімальним ризиком.

Полегшіть свою роботу з UC з повною інтеграцією Avaya UC

  • Розкрийте увесь потенціал продуктивності вашого рішення Avaya UC.
  • Персоналізація підвищує задоволеність роботою і покращує обслуговування клієнтів.
  • Безшовна передача обслуговування і єдиний призначений для користувача інтерфейс усувають складність і підвищують продуктивність.

Збільшіть свої можливості UC задопомогою хмарних рішень

  • Пристрої UC третього покоління розширюють можливості UC за межі простого управління викликами.
  • Технологія Avaya Open SIP підвищує якість Avaya для затверджених сторонніх платформ UC.
  • Ексклюзивна настройка Avaya Client SDK забезпечує унікальні вертикальні можливості.