- means tability

чер 082020
 

Замовникам потрібна гнучкість і простота використання з потужною підтримкою і додатками, розробленими для задоволення їх особливих потреб, і все це у моделі хмарної доставки, яка підтримує продуктивність і покращений досвід роботи з клієнтами для розвитку їх бізнесу.

Avaya Communications Cloud підтримує клієнтів малої і середньої руки, пропонуючи повнофункціональну хмарну пропозицію з перевіреною платформою для UC, CC, конференц-зв'язку і спільної роботи. Avaya Communications Cloud, що об'єднує телефони, обмін повідомленнями, з'єднувальні лінії та оновлення програмного забезпечення, дозволяє змішувати і зіставляти пакети, дозволяючи будь-якому підприємству будь-якого розміру знайти ідеальну форму рішеннь.

Ціннісна пропозиція

Безпроблемні хмарні додатки спеціально розроблені для клієнтів середньої та малої руки

Наша перевірена платформа дозволяє будь-якому клієнту перемішувати і одночасно поєднувати функціональні можливості, функції та комплекти, щоб знайти ідеальне рішення для задоволення своїх потреб у моделі з оплатою за фактом використання.

Уніфіковані комунікації як послуга

Від ділових зустрічей до обміну повідомленнями та конференцій — усе, що потрібно для успіху вашого бізнесу, завжди під рукою.

Контакт-центр як послуга

Повнофункціональний контакт-центр з функціями корпоративного класу, в тому числі API-з'єднаннями, призначений для задоволення потреб наших клієнтів в простому підключенні і підтримки.

Телефони та устаткування

Чудові варіанти для телефонів і пристроїв, що дозволяють будь-якій людині задовольняти потреби своїх співробітників, клієнтів, агентів і експертів. Опції включають у себе безліч повних наборів функцій, таких як: голосові конференції і відеоконференції, мобільний клієнтський доступ для iOS і Android і спільне використання робочого столу.