- means erious consideration

чер 242020
 

Забудьте про спілкування на всі випадки життя. Avaya дозволяє позиціонувати вартість індивідуальних уніфікованих комунікацій і досвід роботи з клієнтськими додатками, адаптованих до специфічних потреб своїх клієнтів.

Avaya Breeze — це відкрита програмна платформа для розробки і використання додатків, яка дозволяє швидше і простіше створювати потужні комунікаційні додатки, не вимагаючи від розробників особливих знань. Потужні API-інтерфейси і вбудовані додатки Snap-in дозволяють легко додавати багатофункціональні SMS, електронну пошту, голосові повідомлення і відео на додатки UC, мобільні пристрої, веб-сайти і контакт-центри.

Ценнісна пропозиція

Оптимізований розвиток

Почніть з численних оснасток Avaya, багаторазово використовуваних сегментів коду, які дозволяють вам використовувати потужні можливості з полупінка і впроваджувати їх в свої додатки. Потім додайте Engagement Designer, інструмент розробки Drag and Drop від Avaya, який значно спростить створення додатків. З цими інструментами у вашому арсеналі, налаштування зв'язку ніколи не буде складним завданням.

Широкі можливості

Варіанти використання Avaya Breeze обмежені тільки уявою вашого клієнта. Встановити конференц-зв'язок на основі подій IoT; автоматизувати повідомлення для великих спільнот за допомогою SMS, електронної пошти і голоси; інтегрувати веб-чат, відео і SMS у ваші програми для обслуговування клієнтів; або створити індивідуальні послуги з розширенням, адаптовані до конкретних потреб ваших клієнтів.

Партнер з Avaya Professional Services

Позиціонування переваг Avaya Breeze не означає, що вам необхідно здобувати власний досвід. Партнер з APS потрібен, щоб створити відмінну цінність для вашого клієнта з мінімальними інвестиціями у якості партнера. APS може допомогти клієнту визначити необхідний для нього додаток або настройку, а потім розробити і впровадити ці додатки або окремо взяті настройки від початку і до кінця.