- means tability

чер 082020
 

Avaya OneCloud — це хмарний метод доставки рішень Avaya Intelligent Xperiences. Avaya OneCloud може надавати рішення Avaya у приватному, публічному або гібридному середовищі.

Avaya OneCloud Private — це окремий екземпляр програмного забезпечення для орендарів, розроблений для великих клієнтів (як правило, більше 2000 користувачів), яким потрібен більш широкий набір функцій і можливість більшого контролю, налаштування і більш високих вимог безпеки. Параметри включають у себе (ReadyNow, Secure і Custom):

  • ReadyNow — єдина модель глобальної приватної доставки, яка використовує попередньо визначені центри обробки даних з автоматизованої еталонної архітектурою для надання стандартного набору рішень UC і CC.
  • Secure — приватна хмарна доставка варіантів UC з поліпшеною налаштуванням і безпекою, розроблена для федерального уряду і підрядників, яким необхідно відповідати суворим параметрам безпеки, включаючи FISMA і FedRAMP Moderate.
  • Custom — можливість використовувати наше стандартне рішення для приватного хмари UC і CC і налаштовувати його для задоволення потреб великих корпоративних клієнтів. Це може включати у себе доставку на сайт клієнта або в центр обробки даних.

Avaya OneCloud спрощує поставку рішення для приватної хмари з послугою із стандартизованим тарифом, заснованим на простій платі за використовувану модель. Ця пропозиція включає в себе обладнання, програмне забезпечення, установку, підтримку і керовані послуги у вигляді щомісячної плати протягом фіксованого терміну і мінімального щомісячного обсягу зобов'язань.

Avaya OneCloud-ReadyNow і Avaya OneCloud-Secure розміщуються в Avaya, крім того, рішення Custom Cloud може бути розміщено Avaya, Партнером або Клієнтом. Avaya OneCloud-Private дозволяє доставляти наші провідні комунікаційні додатки UC і CC через хмару для великих підприємств, що дозволяє клієнтам швидко перетворювати і покращувати якість обслуговування своїх кінцевих користувачів.

Avaya OneCloud-Private надає можливість додавати нові функції і можливості у конкретні бізнес-сфери для клієнтів зі встановленою ціною на порт, надаючи їм додаткову гнучкість для задоволення потреб корпоративних і кінцевих користувачів.

Ціннісна пропозиція

Гнучкість і масштабованість

Avaya OneCloud Private підтримує усі наші поточні рішення для голосового зв'язку, обміну повідомленнями, спільної роботи і контакт-центру. Почніть швидко і легко і адаптуйте рішення до потреб своїх корпоративних клієнтів.

Значення Private та швидкість доставки Public

Avaya OneCloud Private пропонує єдину модель глобальної приватної доставки, яка використовує зумовлені центри обробки даних з автоматизованої еталонної архітектурою для доставки.

Більше можливостей для налаштування та контролю

Наше спеціальне хмарне пропозиція дозволяє використовувати наші стандартні рішення для приватного хмари UC і CC і налаштовувати їх для задоволення потреб великих корпоративних клієнтів. Це може включати доставку у наші центри обробки даних, а також на сайти наших клієнтів або центри обробки даних.