- means upport

чер 082020
 

Рішення Avaya для уніфікованих комунікацій дозволяє вам переосмислити значення команди. Avaya, дев'ятиразовий лідер у UC Magic Quadrant компанії Gartner, перетворює сучасне цифрове робоче місце за допомогою рішень, які виводять співробітництво і продуктивність на новий рівень.

Надайте своїм клієнтам єдиний додаток для викликів, обміну повідомленнями, зборів та спільної роботи у команді, який забезпечує таку ж зручність використання, як і призначені для користувача програми. У той же час ви знизите складність середовища для ваших клієнтів, знизивши ризики безпеки і знизивши продуктивність підтримки декількох рішень. Співробітники будуть краще об'еденіни, більш чуйні і зможуть краще обслуговувати своїх клієнтів.

Ціннісна пропозиція

Прості і інтуїтивно зрозумілі комунікації

Запропонуйте своїм клієнтам по-справжньому уніфіковані комунікації, що забезпечують мобільність, обмін повідомленнями, зустрічі і спільну роботу на будь-якому пристрої і у будь-якому місці.

Міцна співпраця

Високоякісний обмін повідомленнями і спільна робота у команді прискорюють процес реагування і допомагають приймати правильні рішення. Ваші клієнти гідно оцінять доступ до інструментів, необхідним для досягнення результатів, одним клацанням миші.

Миттєві зустрічі

Сьогоднішні зустрічі можуть відбуватися набагато частіше, ніж відео. Спільне використання контенту, спільне управління, проста запис і відтворення і потокова передача тисячам користувачів роблять конференц-зв'язок невід'ємною частиною кожного пропозиції з продажу.

Своєчасна підтримка

Зробіть Avaya Services частиною вашої команди. Він може спростити комплекс, прискорити впровадження, оптимізувати рішення і надати підтримку у разі потреби. Повна задоволеність клієнтів — це завжди мета.