- means upport

чер 082020
 

Наші клієнти шукають всі функції і можливості додатків Avaya у гнучкості хмарного рішення. Незалежно від розміру бізнесу, від SMB до Enterprise, вони шукають функції і вигоду, що надаються у хмарі, без компромісів.

Avaya OneCloud надає: рішення для робочих місць і контакт-центрів Avaya Intelligent Xperiences через хмару. Сьогодні партнери можуть і будуть надавати Avaya Intelligent Xperiences як приватний або загальнодоступного хмари. Крім того, доставка OneCloud може бути пов'язана з локальними рішеннями для доставки рішень через гібридну хмару.

Avaya OneCloud допомагає клієнтам безперешкодно масштабувати свої операції і швидше виходити на ринок з додатками, які вони знають і яким довіряють, наданими через хмару. З Avaya OneCloud вони більше не турбуються про застарілі технології, а зосереджені на підвищенні продуктивності, забезпеченні високої якості обслуговування клієнтів і розвитку свого бізнесу.

Ціннісна пропозиція

Різноманітність хмарних опцій

Нашим клієнтам потрібні варіанти, і Avaya OneCloud пропонує їх, дозволяючи клієнтам вибрати краще хмарне рішення, яке може бути розроблено відповідно до потреб їхнього бізнесу. З Avaya OneCloud ми надаємо публічні, приватні та гібридні хмарні моделі з можливістю прямої і непрямої доставки.

Инновації та досвід

Avaya OneCloud покликана допомогти вашим клієнтам об'єднати інновації з рішеннями, які вони вже використовують, захищаючи їх інвестиції, оскільки вони будують міст до їх майбутніх потреб. Це основна причина того, що понад 120 000 організацій у більш ніж 170 країнах довіряють Avaya свої потреби у зв'язку.

Відкрита хмарна екосистема

Avaya має багатий набір API і SDK, які дозволяють вашим клієнтам легко інтегруватися з іншими хмарними додатками і налаштовувати свої поточні і нові рішення для задоволення своїх унікальних потреб бізнесу.