- means upply chain management

чер 092020
 

Організації, як правило, мають різні рішення для усіх типів зібрань, які у них є в наявності через особливі вимоги. У них може бути служба аудіоконференції для великих зборів, додаток для веб-конференцій із загальним екраном і особливими додатками, окрема інфраструктура для систем відео-кімнат і ще одна для потокової передачі великомасштабних подій. Їх можна назвати уніфікованими комунікаціями, але вони жодним чином не є уніфікованими, і всі ці окремі рішення не обов'язково добре працюють разом.

Avaya IX Meetings, доступне у хмарі і в приміщенні, надає інтегроване рішення для конференц-зв'язку, якусь універсальну платформу, яка підтримує усі різні режими зборів. За допомогою одного рішення ви зможете скористатися перевагами платформи, яка підтримує високу масштабованість, HD-аудіо та відео, яке може взаємодіяти із системою відеоданих і відео для спільної роботи у мережі, записи і потокову передачу тисячам користувачам. Ваші клієнти можуть привнести досвід особистих зустрічей в свої організації практично з будь-якого місця або з будь-якого пристрою з легкістю використання, яку вони отримують з особистих додатків. Допоможіть своїм клієнтам спростити складність декількох рішень і краще об'єднувати свої команди; об'єднувати свою платформу для зборів в один додаток і заощадити гроші, час адміністратора і навчання.

Ціннісна пропозиція

Одне рішення для декількох вимог

Єдине рішення для задоволення потреб ваших клієнтів у аудіо, відео, мережі або веб-мовленні. Незалежно від того, проводиться співбесіда з кандидатами дистанційно, відбувається зустріч з ключовими клієнтами або постачальниками, проводиться навчання або збирається групи аварійного реагування на льоту, Avaya дозволяє вам знайти єдине рішення, яке приносить користь кожному співробітнику.

Участь у зборах без проблем

Незалежно від того, чи зустрічаються ваші клієнти всередині або зовні, їм потрібне рішення для зборів, до якого легко приєднатися і користуватись. WebRTC дозволяє гостям легко зустрітися за допомогою свого браузера. Доступ і контроль одним дотиком забезпечують своєчасний початок нарад, їх продуктивність і дозволяють учасникам зосередитися на своїх питаннях.

Проста взаємодія із контентом

Ваші клієнти можуть обмінюватися документами і додатками, начебто усі були в одному місці. Вони можуть обміркувати свої ідеї за допомогою інструментів анотацій, провести мозковий штурм за допомогою інтерактивної дошки і домогтися більшого за допомогою спільного використання додатків. Ті що запізнились можуть миттєво перейти на нову швидкість, не перериваючи зустріч за допомогою інноваційного «слайдера» контенту.

Будьте на зв'язку з будь-яким пристроєм

Надайте своїм клієнтам можливість зустрічатися і залишатися доступними практично у будь-якому місці із своїх пристроїв Windows, macOS, iOS або Android; додзвонитися із своїх телефонів до аудіоконференції; і використовувати свої системи відеосалонів Huddle або HD від Avaya або будь-якого іншого застосування, заснованого на стандартах H.323 або SIP.

Безшовна інтеграція Avaya UC

Ваші клієнти можуть насолоджуватися безшовною інтегрованою взаємодією з Avaya Aura і Avaya IP Office у офісі або у хмарі. Розгортання Avaya-телефонії у приміщенні (або у хмарі) з використанням Meetings and Collaboration з хмари у рамках єдиного користувальницького інтерфейсу.