- means mart

M85

вер 122019
 

Огляд

Бездротовий телефон M85 DECT легко конфігурується з гнучкою і масштабованою мікросотовою системою M700 для забезпечення безшовної передачі, а також з односотовою базовою станцією M300. Апарат чудово підходить для професійного застосування всередині і зовні приміщень, а також в суворих умовах і промислових зонах. M85 має ряд сучасних функцій для підвищення безпеки на робочому місці.

M85 можна використовувати для відправлення та отримання сигналів тривоги. Телефон посилає різні аварійні сигнали в разі виникнення надзвичайчайної ситуації. Вони запускаються вручну, наприклад, натисканням тривожної кнопки або автоматично.

У Snom M85 є сигнальна кнопка,що налаштовується. Її можна запрограмувати так, щоб при натисканні відправлялося повідомлення або виконувався автоматичний терміновий виклик за встановленим номером. (Повідомлення відправляються і приймаються через спільні сервери сигналізації).

Завдяки вбудованим датчикам положення Snom M85 має можливість сигналізувати про «людину без руху». Якщо телефон реєструє незвичайне положення оператора або тривалий період нерухомості в лежачому стані, він відправляє аварійне повідомлення, якщо воно запрограмовано, для того, щоб, наприклад, викликати допомогу для співробітника, який втратив свідомість.

Крім сенсорних датчиків Snom M85 також обладнаний додатковою петлею на зап'ястя, при висмикуванні якої, телефон автоматично відправляє сигнал тривоги або здійснює терміновий виклик.

При використанні M85 з базовою станцією M700 або M300 стають доступними численні системні функції, такі як голосова пошта, автотична переадресація викликів, журнал дзвінків, ідентифікація абонента або прямий пошук в корпоративному каталозі.

Ключові особливості:

  • Міцний бездротовий телефон DECT із захистом IP65
  • Наявність функції сигналізації для підвищення безпеки на рабочому місці: тривожна кнопка, сигналізація відсутності руху, функція «людина впала» и тривожна петля
  • Ударостійкий, водостійкий і захищений від пилу апарат
  • Чудово підходить для використання поза приміщеннь
  • Bluetooth
  • Раз'єм 3,5 мм