- means tability

вер 132019
 

Огляд

Найкраще з двох світів — Snom M15 і базова станція M200:

Телефона трубка M15 SC

Snom M15 SC · високоефективний радіотелефон DECT VoIP для односотових баз. Цей простий у використанні сучасний апарат DECT чудово задовольняє сучасні потреби ділового світу. Широкий панорамний екран 1,7 '', клавіатура з підсвічуванням і відмінну якість передачі голосу дозволяють використовувати Snom M15 SC по самому різному призначенням.
Завдяки вбудованому затиску для кріплення на ремінь телефон M15 SC зручно всюди носити з собою. Комплект потужних акумуляторів забезпечує до 7 годин роботи в режимі розмови і до тижня в режимі очікування, не допускаючи пропущених ви-закликів.

M15 SC прекрасно підійде як для офісу, так і для дому, оскільки цей телефон здатний задовольняти всі потреби сучасного ділового світу.

Базова станція M200 SC

Базова станція M200 SC надає все необхідне для створення економічного, високопродуктивного і масштабованого телефонного рішення DECT. Ця сучасна база DECT забезпечує не тільки чудове покриття, але і різні телефонні функції, такі як прямий доступ до каталогу компанії і відмінну якість HD звукопередачи. Завдяки своїй продуктивності базова станція M200 SC дозволяє підключати до шести бездротових трубок Snom Singlecell (SC). Крім того, M200 SC може оперувати з шістьма різними обліковими записами SIP і обслуговувати до чотирьох одночасних викликів.

Щоб спростити інтеграцію з телефонами M15 SC, можна легко живити базу, використовуючи Power over Ethernet (PoE). При першому підключенні до бази телефони автоматично завантажують останню версію програмного забезпечення, що означає, що всі пристрої завжди оновлюються на одну і ту ж версію.

Ключові особливості базової станції M200 SC:

  • До 6 бездротових телефонів
  • До 4 одночасних викликів
  • Клавіша пошуку бездротового телефону
  • Подача живлення через PoE або адаптер живлення
  • GAP сумісність