- means definitely uperior

вер 032019
 

Огляд

IP-телефони Avaya серії 1603 являють собою сімейство недорогих телефонів, розроблених для задоволення основних потреб зв'язку у зв'язці з якістю і надійністю, які ви очікуєте від Avaya. IP-телефони серії 1600 розраховані на ті ж профілі користувачів, що і першокласні IP-телефони серії 9600, пропонуючи широкий набір функцій і цінову альтернативу . Надаючи широкий спектр можливостей, що охоплюють різні потреби користувачів у всіх цінових категоріях, Avaya дозволяє компаніям оснастити своїх співробітників настільними телефонами, які відмінно виглядають, добре звучать, підвищують продуктивність і перетворюють комунікації в конкурентну перевагу. З аналогічним промисловим дизайном і адмініструванням, серії 1600 і 9600 можуть бути розгорнуті в змішаних середовищах або самостійно.

Для компаній, які шукають простий і економічний перехід на IP-телефони, Avaya представляє IP-телефони серії 1603. Завдяки функціям і можливостям, які зазвичай відсутні в моделях з конкурентоспроможною ціною, ці телефони пропонують привабливе оновлення у порівнянні зі старими системами або доповнення до існуючого переліку рішень для телефонів Avaya.

IP-телефони серії 1603 поєднують в собі традиційні телефонні функції, такі як подвійні світлодіодні індикатори і кнопки із фіксованими функціями (наприклад, конференц-зв'язок, передача, утримання), з сучасними інноваціями, такими як програмні клавіші, колесико навігації і контекстний призначений для користувача інтерфейс ( у деяких моделях). Також стандартно для серії 1600: двосторонні гучномовці, дисплеї з підсвічуванням і багатолінійні можливості. Ці стильні телефони є розумним доповненням до будь-якого роздрібного магазину, філії або корпоративного офісу.

Знайомий, функціональний інтерфейс:

IP-телефони серії 1603 поєднують в собі найкраще з минулого і сьогодення. Фіксовані клавіші, знайомі будь-якому користувачеві телефону, забезпечують легкий доступ до найбільш поширеним функцій. Між іншим, гнучкі програмні клавіші надають контекстне керівництво і підказки для простоти використання та ефективності.

Якісний звук, гарний зовнішній вигляд:

IP-телефони серії 1603 пропонують якісний звук, який більш ніж задовольнить найвибагливіших користувачів. Всі моделі поставляються з вбудованим двосмуговим гучномовцем. Модернізований промисловий дизайн телефону відображає його функцію як блискучого пристрої зв'язку для бізнес-класу.

Захист інвестицій:

IP-телефони серії 1603 були розроблені для адаптації до зростаючих потреб вашої компанії. Зовнішній адаптер Gigabit Ethernet дозволяє використовувати ПК з високошвидкісним з'єднанням для підключення до додатків у вашій мережі, а 32-кнопковий модуль розширення для 1616-I може бути запрограмований на замовлення для виконання широкого спектру спеціальних завдань під потреби користувача.

Найкраще співвідношення ціни і якості ваших комунікацій: ви очікуєте найвищої якості і надійності від Avaya і IP-телефонів 1600-й серії, і вам надається надійний телефон, який може перевершити недорогі телефони конкурентів, що збільшує ваші інвестиції і знижує загальну вартість покупки. Це економічно ефективне рішення, яке забезпечує значні конкурентні переваги за своєю ціною.

Технічні характеристики IP-телефонів Avaya серії 1603:

 • Підтримує 3 керовані функціональні кнопки
 • Кожна кнопка включає в себе два світлодіода (червоний, зелений), показуючи зрозумілій статус для користувача
 • Включає в себе фіксовані функціональні клавіші для звичайних телефонних завдань, включаючи конференцію, передачу, скидання, утримання, відключення звуку.
 • 2-смуговий гучний зв'язок.
 • Дворядовий дисплей по 16 символів, з підсвічуванням для зручного перегляду в будь-яких умовах освітлення.
 • Вторинний порт Ethernet 10/100 для суміщення 1603 з ПК або ноутбуком.
 • Підтримка SIP на 1603 забезпечує недорогу базову опцію SIP-телефону і інтеграцію з середовищем Avaya Aura ™.
 • Повнодуплексний гучний зв'язок.
 • Ергономічний телефон, сумісний із слуховими апаратами, підтримує акустичну муфту TTD.
 • Індикатор очікування повідомлення.
 • IC оповіщення про виклик з 360-градусної видимістю.