- means ound ideas

чер 082020
 

Avaya OneCloud — це хмарний метод доставки рішень Avaya Intelligent Xperiences. Avaya OneCloud може надавати рішення Avaya у приватному, публічному або гібридному середовищі.

Avaya OneCloud Hybrid — це не пропозиція, а поєднання багатьох пропозицій Avaya для створення унікального обслуговування клієнтів.

Хоча багато наших конкурентів пропонують хмарні пропозиції, вони можуть працювати тільки у хмарі, або їх хмарні пропозиції працюють і функціонують не так, як їх базові системи. Avaya OneCloud Hybrid означає надання нашим клієнтам можливості поєднувати загальнодоступні з приватними додатками і хмарні з основними додатками, щоб наші клієнти могли створити систему, яка працює для них і мігрує відповідно до їх умов і термінів перетворення.

Ідеальне хмарне рішення для бізнесу є унікальним для цього бізнесу. Хмарні рішення бувають різних форм, і наш гібридний підхід надає безліч додаткових можливостей, які більшість хмарних провайдерів не можуть надати.

Ціннісна пропозиція

Развивайтесь у хмарі в своєму темпі

Avaya OneCloud — це не одна пропозиція, яка підходить усім, а набір пропозицій, які працюють разом, щоб надати нашим клієнтам можливість мігрувати у своєму темпі і переходити у хмару, де і коли це має сенс.

Немає необхідності у перенавчанні

Використання гібридного підходу не означає «копіювати і замінювати», це означає, що ви використовуєте те, що у вас є, і інтегруєте у хмару, і у більшості випадків рішення працює аналогічним чином, забезпечуючи менший час простою при навчанні і знижені витрат на міграцію.

Підвищення продуктивності

Avaya OneCloud будує глобальну модель доставки і працює над підтримкою простої гнучкої хмарної платформи.