- means ustainable

вер 302019
 

Огляд

Розроблений як додатковий шлюз для рішень медіа-серверів на базі S8500 / S8700 / 10/20, G650 пропонує функції, масштабованість і час безвідмовної роботи системи, які потрібні підприємствам для критично важливих додатків телефонії.

G650 Media Gateway має 14-слотове шасі висотою 8 юніта, яке може бути встановлено в стандартні EIA-310 відкриті або закриті стійки ETS-310 EIA-310. G650 може працювати з різними конфігураціями телефонних станцій, аналогових, цифрових, ISDN і IP (по локальній мережі) з опціями передачі голосу по IP, аналоговому каналу, TDM або ATM. Доступні джерела живлення з подвійним резервуванням і розподілом навантаження зі входами змінного / постійного струму забезпечують підвищену надійність системи. Для масштабованості можна об'єднати до п'яти комунікаційних шлюзів G650 за допомогою кабелю TDM / LAN і вбудованого роз'єму на задній панелі корпусу для формування мережі портів великої місткості.

Для управління викликами шлюз G650 підключається до зовнішнього комунікаційного сервера S8500 або S8700 по IP-каналу, використовуючи інтерфейс IP-сервера TN2312BP (IPSI). Для критично важливих додатків мережі портів G650 можуть бути налаштовані для дублювання IPSI, що забезпечує відмовостійкі дубльовані шляху управління для медіасервера. Ця функція надає можливість високої доступності для підприємств з існуючими критично важливими системами голосового зв'язку, які хочуть перейти на рішення для IP-транспорту без шкоди для надійності і доступності системи.

Особливості і переваги:

 • Підтримує багато протокольних середовища, в яких підприємствам потрібно одночасна підтримка TDM і IP-телефонії
 • Надає еволюційний підхід до змішаної TDM / IP або IP-телефонії для підприємств з традиційними інфраструктурами на основі TDM, щоб забезпечити більш високу окупність за рахунок використання існуючих інвестицій
 • Надає стандартну платформу для міграції та розширення для всіх існуючих медіашлюзи в стилі Avaya TN, що дозволяє легко інтегрувати інфраструктуру передачі голосу і даних через стандартну 19-дюймову стійку даних
 • Підтримує різні варіанти підключення і доступності, що дозволяє легко інтегрувати в існуючі голосові мережі
 • Підтримка факсимільного зв'язку і модему за протоколом T.38 через IP, так що зв'язок не відносяться до IP може передаватися по каналах IP-телефонії

Технічні характеристики:

 • Фізичні: Розміри (В * Ш * Г),   360 мм , 480 мм , 560 мм (14 « *19» *22 "), Вага: 16-18 кг (35-39 фунтів)
 • Підтримка підключення: Особливості проектування конфігурації — традиційна центральна сходинка, центральна сходинка АТМ, пряме пыдключення до IP-підключення
 • Мережі портів: Зростання для існуючих мереж — G650 може бути доданий для зростання у мережах із S8700 IP Connect і Multi-Connect.
 • Плати TN підтримуються: Підтримувані пакети TN — G650 підтримує більшість існуючих плат інтерфейсу станції, з'єднувальної линії і IP-інтерфейсу.
 • Ціннісна пропозиція: Інтерфейс IP-сервера G650 Media Gateway і IPSI (TN2312BP) забезпечує основну пропозицію Avaya gateway із рішеннями Communication Manager 2.0 (і вище) і S8500 / S8700 Media Server, орієнтованами на середні і великі підприємства.

G650/S8500

Пропозиція G650 / S8500 позиціонується між S8300 / G700 і S8710 або S8720 / G650 з точки зору ємності і масштабованості. Він надає рішення IP Connect, яке підтримує до 2400 кінцевих точок (TDM або IP) і 800 сполучних ліній і буде призначений для середніх підприємств. Для нових розгортання цю пропозицію надає економічне рішення для IP-підключення для підприємств, які традиційно розгорнули б стандартну конфігурацію DEFINITY ECS Server SI або CSI зі стандартною доступністю. Пропозиція G650 / S8500 також призначене для деяких великих підприємств, які традиційно використовували б стандартні конфігурації доступності DEFINITY ECS G3 R зі шлюзами SCC1 або MCC1.
У якості пропозиція за міграцією G650 / S8500 призначений для підприємств з існуючими конфігураціями DEFINITY ECS R, CSI і SI з прямим підключенням, що використовують шлюзи SCC1 або MCC1, які розширюються, але хотіли б альтернативу розгортанню Center-Stage Switch (CSS).

У якості пропозиція за оновленням G650 / S8500 призначений для зростаючих підприємств з існуючими конфігураціями DEFINITY ONE і IP600, які хотіли б перейти на рішення IP Connect з більшою масштабністю і доступністю.

G650/S8710 або S8720

Пропозиція G650 / S8710 / 20 призначений для підприємств, яким потрібна максимальна підтримка масштабованості, доступності та конфігурації. Для нових розгортання G650 / S8710 / 20 вводить дуплекс і опції високої доступності для конфігурацій IP Connect, надаючи Підприємствам, які традиційно реалізували б дуплекс або конфігурацію DEFINITY ECS R з високою доступністю, альтернативу IP Connect, яка забезпечує еквівалентний рівень доступність і рівна або більша масштабованість.

G650 також може бути введений в існуючі конфігурації S8700 / 10/20 Multi-Connect (оновлено до Communication Manager 3.0 +) в якості шлюзу розширення, який може бути інтегрований в середу CSS / ATM, що підтримує конфігурації дуплексной / високої / критичної доступності, забезпечуючи при це такі переваги:

 • Більш ефективне використання простору шафи для критично дубльованих систем з щільною конфігурацією сполучних ліній
 • Резервні блоки живлення з розподілом навантаження, які позитивно впливають на термін служби плати TN і загальну доступність системи
 • Перехід до 19-дюймовому форм-фактору для монтажу в стійку, який відповідає архітектурі конвергенції

Позиція конкурентів

Конкурент: Cisco

Продукт конкурента: ICS7750 і VG200

Причина 1 для заміни: слабкі сторони Cisco включають у себе: відсутність додатків (функції телефонії — функції, обмін повідомленнями, уніфіковані комунікації, контакт-центр); відсутність «істинної» живучості; закрите і пропрієтарних рішення (Cisco VoIP працює тільки з маршрутизаторами і комутаторами Cisco); і продукти Cisco VoIP зазвичай вимагають повного і повного оновлення мережі, щоб змусити їх працювати.