- means olid tructure

вер 022019
 

Огляд

Медіа-шлюз Avaya G450 забезпечує масштабовану, надійну і безпечну платформу для доставки додатків IP-телефонії на основі Avaya Communication Manager. Він призначений для середніх і великих філій, середніх підприємств або невеликих кампусів. Як і інші медіашлюзи серії Avaya GX50, його можна налаштувати для розширення функцій і додатків Communication Manager в філіях на кордоні корпоративної мережі. G450 також може бути налаштований з блейд-сервером S8300 або автономним сервером S8XX0 для доставки телефонії на основі Communication Manager в автономну середу або середу невеликого кампусу.

Інформація про продукт

Медіа-шлюз Avaya G450 складається з 19-дюймового шасі висотою 3 юніта, що встановлюється в стійку, зі знімним польовим модулем головною плати Supervisor, джерелами живлення, вентиляторним відсіком, ресурсами DSP і пам'яттю. Він має вісім слотів комунікаційних модулів, в яких розміщується комбінація інтерфейсних плат для підтримка інтерфейсів T1 / E1, ISDN-BRI, WAN, цифрових або аналогових телефонів і аналогових сполучних ліній.В першому слоті комунікаційного модуля може також розміщуватися сервер S8300 для забезпечення інтегрованої IP- телефонії для автономних підприємств або забезпечення критично важливою виживання для розгорнутих в філіях G450

Важливі можливості G450 включають в себе:

Змінний модуль основної плати підтримує додаткові модулі DSP і Memory. Вбудовані інтерфейси включають два порти LAN 10/100/1000 Base-T, два порти WAN 10/100 Base-T, два порти USB, консольний і сервісний порти, допоміжний порт замикання контактів і порт ETR (для екстрених викликів під час перебої з харчуванням)

Модульні ресурси DSP доступні в якості дочірніх плат для модуля основної плати. Ці дочірні плати можуть бути реалізовані з кроком 20 або 80 каналів. Максимальна місткість 320 каналів. Підтримка кодеків включають G.711, G.729 і G.726.

Надійні можливості TDM для масштабованості і гнучкості розгортання, включаючи ємність каналу DSP 320, 192 аналогових або цифрових порту (DCP), до 8 T1 / E1s *, до 10 000 завершених викликів на годину роботи

Функції високою відмовостійкості, такі як подвійні резервні джерела живлення з розподілом навантаження; модульний вентиляторний відсік, стандартна локальна живучість і поліпшена локальна живучість (з сервером S8300)

Основні можливості маршрутизації, включаючи підтримку OSPF, RIP, PPP, Frame Relay і VRRP. Доступні комунікаційні модулі маршрутизації IP WAN додають підтримку підключення PPP / Frame Relay через інтерфейси E1 / T1 або Universal Serial Port (USP). G450 також може підключатися до зовнішнього пристрою WAN через фіксовані порти маршрутизатора 10/100 Ethernet WAN, які підтримують формування трафіку для відповідності швидкості передачі даних з доступною пропускною спроможністю WAN.

Покращена якість обслуговування, включаючи динамічний контроль доступу до викликів для поліпшеного використання смуги пропускання і звіт про час відповіді для кращого моніторингу глобальної мережі.

Розширена безпека, включаючи підтримку VPN, шифрування SRTP, SSH / SCP, підтримка SNMP v3.