- means tability

лип 252019
 

VoIP наступного покоління

Snom D785  належить до новітнього покоління покращених  IP-телефонів Snom. Елегантний дизайн (чорний та білий), великий з високою роздільною здатністю дисплей, зручний другий дисплей для динамічного керування контактами, інтегрований Bluetooth, все в цьому телефоні створене для того, щоб задовільнити самих найвибагливіших користувачів.

Обладнаний вбудованим цифровим сигнальним процесором (DSP) Snom D785 має безпрецедентну HD-аудіо якість. Завдяки 20-річному досвіду в інженерних аудіо рішеннях, Snom забезпечує найкращу якість якість звуку в кожному додатку.

Сучасний, втім, нестаріючий дизайн Snom D785, в поєднанні з великим кольоровим дісплеєм з високою роздільною здатністю є просто ідеальним для кожного робочого дня. Новий дізайн користувацького інтерфейса і другий дисплей роблять використання цього телефона більш інтуїтивним, чим коли б це не було раніше.

Завдяки другому вбудованому дисплею, керувати багатьма додатками швидко та легко. D785 дозволяє вам налаштувати 24 кнопки для управління груповими викликами, швидким набором номерів, функціональними клавішами, динамічно відображаючи всю інформацію.

Snom D785 це ідеальна комбінація сучасних технологій та елегантного дизайну; він також встановлює нові стандарти, через його інтиїтивний користувацький інтерфейс. D785  відмічає наступну віху в 20-річній історії піонера VoIP-телефонії Snom, дякуючи кольоровому, з високою роздільною здатністю дисплею та практичному другому дисплею...

Ключові особливості

  • Кольоровий з високою роздільною здатністю дисплей
  • 6 (24) налаштовуваних, автоматично підписуваних кнопок с кольоровими світлодіодними індикаторами
  • USB порт
  • Можливість з'єднання по Bluetooth
  • Елегантний дизайн

Спеціфікація (анг.)