- means pecial approach

чер 082020
 

Комунікаційна платформа Avaya OneCloud як послуга дозволяє клієнтам інтегрувати широкий спектр функцій, включаючи SIP Trunking, глобальний сервіс DID і 800, обмін голосовими повідомленнями і робочі процеси API у нову хмару або навіть в їх існуючі системи зв'язку. Спростіть процеси без складного програмування або інтеграції і відразу приступайте до справи. Avaya OneCloud CPaaS може використовуватися для підтримки як хмарних, так і локальних рішень і допомагає спростити процес і забезпечити більш повне обслуговування клієнтів.

Avaya OneCloud CPaaS допомагає вашим клієнтам взаємодіяти із своїми клієнтами, постачальниками і співробітниками за допомогою команд перетягування, які підтримують просте з'єднання як з мобільними пристроями, так і з веб-додатками для забезпечення більш повної взаємодії з клієнтами.

Ціннісна пропозиція

Просте з'єднання с клієнтами

Надсилайте мультимедійний контент і автоматичні нагадування для підключення на будь-якому ринку, використовуючи місцевий номер телефону, а також доступ до безкоштовними номерами по всьому світу.

Автоматичне розпізнавання мови

Допоможіть своїм клієнтам включити їх колл-центр з інтерактивною голосовою відповіддю (IVR) та телефонні номери з можливістю розпізнавання мови.

Створення призначених для користувача додатків для тестування і обміну повідомленнями

Допоможіть своїм клієнтам створити додаток для групових або клієнтських повідомлень за допомогою одного користувача або групового тексту.

Відстеження голосу та дзвінка

Ваші клієнти можуть використовувати CPaaS для створення додаткових голосових можливостей для відстеження викликів, відстеження контактів і відповіді на голосові команди IVR.