- means olid tructure

чер 092020
 

Avaya Spaces — це командні і поточні проекти, вони надають віртуальні «кімнати для військових дій» у хмарі, де команди можуть самоорганізовуватися, зустрічатися і співпрацювати. Зосереджений навколо постійних «просторів», він об'єднує людей і контент в організації за її межами за допомогою браузера або мобільного додатка. Учасники можуть співпрацювати через голосовий, відео і постійний груповий чат, і це включає у себе зберігання документів, управління завданнями і можливість бачити, хто увійшов в систему в будь-який момент часу.

Прості у використанні і інтегровані у клієнт Avaya IX Workplace, користувачі можуть самостійно організовувати ключові завдання і підвищувати продуктивність у своїх організаціях. Почати роботу з базовим Avaya Spaces безкоштовно у Інтернеті дуже просто, а потім, коли користувачі безпосередньо побачать переваги спільної роботи у команді, переведіть їх на один з економічно ефективних платних рівнів в залежності від їх потреб. Незалежно від того, чи знаходяться користувачі на своєму ПК або Mac на роботі, на своєму планшеті вдома або на своєму смартфоні у будь-якому місці між ними, Avaya IX Workplace надає їм інструменти для залучення членів своєї команди, підвищення продуктивності праці і прийняття більш швидких рішень.

Ціннісна пропозиція

Постійне командне співробітництво

Будь-хто може створити віртуальне командне місце і керувати ним. Можна створити кілька прогалин, по одному для кожного проекту або команди, а присутність вказує, хто знаходиться у мережі. Команди підключаються і обмінюються контентом, а також можуть працювати у різних часових поясах, навіть коли члени команди відключені від постійного чату.

Зустрічі, обмін повідомленнями і керування завданнями

Коли команді пора почати особисту співпрацю, доступні можливості зустрічей, включаючи аудіо- та відеоконференції зі спільним використанням екрану. Вбудований загальний доступ до файлів для доступу до документів допомагає усім залишатися у курсі подій і ділитися своїм досвідом. У той час як інтегроване управління завданнями координує роботу між командами і відстежує хід проекту.

Повна інтеграція Avaya UC

Ваші клієнти насолоджуються інтегрованою взаємодією з Avaya Aura і Avaya IP Office. Розгортання локальної телефонії Avaya (можливо також у хмарі) з використанням Meetings і Collaboration з хмари. Почніть роботу з Basic Collaboration безкоштовно, а потім переведіть клієнтів на один з економічно ефективних рівнів у залежності від їх потреб.

Масштаби підприємства

Для підприємств безпека завжди є проблемою. Співробітники можуть використовувати споживче рішення, яке може не відповідати корпоративним правилам або нормам. Avaya Spaces виходить за рамки можливостей споживчих рішень, забезпечуючи передачу голосу і відео корпоративного рівня, а також дає ІТ-фахівцям впевненість у тому, що використання додатків більш безпечныше і контролюється.

Доступно кожному

Завдяки можливостям колективної роботи у хмарі Avaya Spaces руйнує обмеження на підприємстві і дозволяє зовнішнім учасникам повною мірою бути задіяними. Бути задіяним так само просто, як додати адресу електронної пошти у простір колективу і відправити запрошення. Інтеграція Microsoft Outlook і Календаря Google додає відомості про нараду одним клацанням миші.