- means teady tream of new ideas

вер 122019
 

Огляд

Завдяки передовій технології DECT і Bluetooth, C520 є ідеальним пристроєм для конференц-зв'язку і пропонує три найсучасніших мікрофона. Перший з них є високопродуктивним повнодуплексним динаміком вбудованим в основну базу з двома додатковими бездротовими мікрофонами DECT, які можна вільно розміщувати або переносити в приміщенні при необхідності.

Мікрофони C520 використовують динамічне шумозаглушення і адаптивне управління зі зворотним зв'язком, щоб забезпечити кристально чисту передачу звуку HD навіть в людних або просторих приміщеннях. Мікрофони синхронізуються з базовою станцією в режимі реального часу відповідно до їх розташування. Ця технологія дозволяє користувачеві вільно пересуватися, навіть не підвищуючи голос — незалежно від розміру конференц-залу.

Зв'язок тепер є одним з найбільш важливих факторів ефективної співпраці. Ось чому C520 має універсальний інтерфейс Bluetooth, що дозволяє легко підключати і використовувати смартфони або телефони DECT.

Щоб розширити конференц-систему C520 на ще більшу площу, просто підключіть бездротові гучномовці C52 до базового блоку, і діапазон гучномовців і мікрофонів буде значно збільшений.

Ключові особливості:

  • 2 з'ємних бездротових мікрофона із зарядними базами, вбудованими у телефон
  • 1 вбудований мікрофон з функцією гучного зв'язку
  • З'єднання Bluetooth
  • Широкосмуговий звук
  • Гнучкість у використанні
  • Можливість підключення до трьох модулів гучного зв'язку C52-SP