- means mart

чер 082020
 

Огляд

Рішення Avaya Unified Communications дозволяють вам переосмислити, що може означати «об'єднання». Avaya, дев'ятиразовий лідер в UC Magic Quadrant компанії Gartner, змінює сучасні цифрові пристрої на робочому місці за допомогою рішень, які виводять співробітництво і продуктивність на новий рівень.

Дзвінки

Рішення Avaya забезпечує чітку і надійну передачу голосу по IP (VoIP), яке об'єднує бізнес-користувачів по всьому світу. Текст, чат і відео використовуються кожен день, але дзвінки як і раніше залишаються центром спілкування. Немає нічого швидше, ясніше або краще в налагодження відносин і співробітництва, ніж розмова.

Avaya оптимізує зв'язок з рішеннями у хмарі, локально або з використанням гібридного підходу. Вони масштабуються у великих і малих місцях розташування, знижують накладні витрати на адміністрування, забезпечують кращу в галузі надійність і надають користувачам доступ «у будь-якому місці, на будь-якому пристрої», щоб забезпечити їх доступність протягом дня.

Співробітництво

Avaya IX Collaboration — це командна робота на стадії поточних проектів, яка надає віртуальні «war rooms» у хмарі, де різні колективи можуть самоорганізовуватися, інакше, зустрічатися і співпрацювати. Все це зосереджено навколо постійних «spaces», що об'єднує людей і контент у єдину організацію, а поза «spaces» об'єднання здійснюється за допомогою браузеру або мобільного додатку. Учасники можуть співпрацювати через голосовий, відео або постійний груповий чат, і це включає у себе зберігання документів, управління завданнями і можливість бачити, хто увійшов до системи у будь-який момент часу.

Прості у використанні і інтегровані у клієнт Avaya IX Workplace (раніше Avaya Equinox), користувачі можуть самостійно організовувати ключові завдання і підвищувати продуктивність у своїх організаціях. Незалежно від того, чи знаходяться користувачі на своєму ПК або Mac на роботі, у своєму планшеті вдома або в своєму смартфоні у будь-якому іншому місці між ними, Avaya IX Workplace надає їм інструменти для залучення членів своєї команди, підвищення продуктивності та прийняття більш швидких рішень.

Зустрічі

Організації, як правило, мають різні рішення для усіх типів зібрань, які вони мають через особливі вимоги. У них може бути служба аудіоконференцій для великих зборів, додаток для веб-конференцій із загальним екраном і додатками, окрема інфраструктура для систем відео-кімнат або ще одна для потокової передачі великомасштабних подій. Їх можна назвати уніфікованими комунікаціями, але вони жодним чином не є уніфікованими, і всі ці окремі рішення не обов'язково добре працюють разом.

Avaya IX Meetings, доступне у хмарі і в приміщенні, надає інтегроване рішення для конференц-зв'язку, а також універсальну платформу, яка підтримує всі різні режими зборів. За допомогою одного рішення ви зможете скористатися перевагами платформи, яка підтримує високу масштабованість, HD-аудіо та відео (які можуть взаємодіяти з системою відеоданих і відео), спільну роботу в мережі, записи і потокову передачу тисячам користувачів. Ваші клієнти можуть привнести досвід особистих зустрічей до своїх організацій практично з будь-якого місця або з будь-якого пристрою з легкістю використання, яку вони отримують з особистих додатків.

Прилади і телефони

Пристрої є критично важливим компонентом Unified Communications Desktop Experience — наважливо, чи це стандартний робочий стіл для бізнес-центрів, мобільний робочий стіл, домашній офіс або конференц-зал. Вибір пристроїв Unified Communications визначає, чи отримаєте ви максимальну віддачу від своїх інвестицій в Unified Communications. Крім того, завдяки безлічі нових додатків, які стали доступними завдяки хмарним сервісам, наявність потрібних інструментів для певних рішень, стає ще більш критично важливим.

Пристрої зв'язку є єдиним засобом зв'язку Unified Communications для 50% співробітників, які не є користувачами ПК. На жаль, більшість смартфонів, які використовуються на робочому місці, є персональними пристроями — тільки 23% співробітників отримують корпоративні смартфони.

Avaya Desktop Experience пропонує інтелектуальні пристрої, створені спеціально для настільних комп'ютерів і розроблені для задоволення потреб сучасного покоління працівників.

Розробка додатків

Avaya Breeze — це відкрита програмна платформа для розробки і виконання програм, яка дозволяє швидше і простіше створювати потужні комунікаційні додатки, не вимагаючи від розробників спеціальних знань. Потужні API-інтерфейси і вбудовані додатки Snap-in дозволяють легко вставляти багатофункціональні SMS, електронну пошту, голосові повідомлення і відео у додатку UC, мобільні пристрої, веб-сайти і контакт-центри.