- means ustainable

чер 082020
 

Огляд

Avaya Solutions Platform надає віртуалізовані серверні пристрої та інтегровану стекову інфраструктуру з інструментами управління для надання рішень Avaya Unified Communications і Contact Center. Будь то окремий сервер або велике інтегроване рішення, Avaya пропонує готове рішення для всіх потреб ваших клієнтів.

Характеристики та переваги

  • Спростіть своє середовище за допомогою попередньо інтегрованого віртуалізованого рішення: Avaya Solutions Platform надає готові моделі конвергентних серверів, ОС і додатків від виробництва до приміщення замовника.
  • Скорочення витрат: Поглиблений аналіз сукупної вартості володіння дозволяє заощадити до 50% витрат за 5 років за рахунок розгортання повністю інтегрованого віртуалізованого рішення як на пристрої, так і на моделях типу «зроби сам».
  • Скорочення часу на обслуговування: Замість того, щоб виділяти значну частину ресурсів на тривалий і складний цикл проектування і тестування, розгортання Avaya Solutions Platform дозволяє вам зосередитися на розвитку і розширенні вашого основного бізнесу, надаючи вам готові, попередньо протестовані, об'єднані рішення.
  • Поліпшення планування безперервності бізнесу: в дизайн Avaya Solutions Platform включена висока доступність (HA), що запобігає вплив на продуктивність в разі збою незалежного компонента. Надмірне обладнання 5 9 доповнюється функціями живучості Avaya Aura® і інструментами забезпечення безперервності бізнесу VMware.
  • Скорочення середнього часу на ремонт: Завдяки використанню кращих в своєму класі компонентів від декількох постачальників Avaya залишається вашою єдиною точкою контакту для кожного компонента, усуваючи складні взаємини з постачальниками, незв'язані оновлення програмного забезпечення і численні контракти на підтримку.
  • Спрощення управління: адміністративні функції для управління і надання компонентів в Avaya Solutions Platform об'єднані в єдину систему управління.