- means imple olution

січ 072020
 

Огляд

Avaya Scopia XT5000 є флагманським продуктом в серії кімнатних систем Scopia. XT5000 включає в себе як відео, так і контент в режимі реального часу 1080p / 60fps, HD-аудіо, одночасне високопродуктивне і масштабується кодування відео в форматі H.264 (SVC) і багатосторонні виклики. Камера PTZ, що підтримує 1080p / 60fps, пропонує 10-кратний оптичний зум (40-кратний цифровий) і можливість ширококутної зйомки для перегляду деталей і всіх учасників групи.

Другий відеопотік можна використовувати з додатковою камерою або для обміну даними та контентом з високою роздільною здатністю 60 к / с. Доступний вбудований MCU з підтримкою безперервного присутності до 9 учасників. Передова звуко-система забезпечує CD-якість, звучання 20 КЦА і включає в себе трьохсмуговий модуль цифрового мікрофона, який ізолює динамік від шуму. Інтерфейс розроблений для простоти використання поряд з управлінням Apple iPad для розширених можливостей. Витонченість XT5000 не тільки підвищує зручність використання, а й сучасний дизайн обладнання доповнює будь-який конференц-зал.

Ключові особливості:

 • Винятковий досвід
  Avaya Scopia XT5000 встановлює стандарти виняткових можливостей для проведення конференцій. Одночасна передача HD 1080p/60 кадрів в секунду для відео в реальному часі і контенту, а також високу якість CD і звуку з частотою 20 кГц забезпечує видатні враження. H.264 High Profile забезпечує максимальну ефективність використання смуги пропускання, а H.264 Scalable Video Coding (SVC) забезпечує високу стійкість до помилок в мережі. XT5000 забезпечує неперевершену продуктивність в реальних умовах мережі.
 • Виняткова потужність
  Avaya Scopia XT5000 використовує виняткову потужність для найвимогливіших додатків конференц-зв'язку. Два повних відеоканалу 1080p/60fps, H.264 High Profile і SVC, вбудований 9-сторонній розрахований на багато користувачів MCU, управління Apple iPad Multi-Touch — усе це робить XT5000 однією з найпотужніших систем конференц-зв'язку, коли-небудь створених в цьому класі.
 • Інтуітивно зрозуміло і просто у використанні
  Avaya Scopia XT5000 розроблена з урахуванням вимог кінцевого користувача. Система забезпечує миттєве, інтуїтивно зрозуміле і ефективне управління конференцій практично без навчання. Завдяки підтримці календаря Microsoft Exchange, користувачі можуть приєднуватися до зборів прямо по запланованим термінам з системного календарю. Розширений список учасників на екрані дає лідерам повну картинку зустрічі. Додатковими функціями системи можна управляти, також, через пристрій Apple iPad.
 • Вишуканий і елегантний дизайн
  Вишуканість і елегантність Avaya Scopia XT5000 — це не тільки враження користувачів, але незвичайний і шикарний апаратний дизайн системи. XT5000 ідеально підходить для сучасних бізнес-рішень.
 • Комплексне рішення
  Avaya Scopia XT5000 також пропонується як унікальне рішення для проведення відеоконференцій «усе в одному», що поєднує у собі можливості конференц-системи з вбудованими 9-сторонніми багатосторонніми конференціями, конференц-зв'язком Scopia Desktop і обходом брандмауера. Крім того, учасники можуть використовувати Avaya Scopia Mobile для участі у відеоконференціях через новітні мобільні пристрої.