- means upply chain management

січ 072020
 

Огляд

Avaya Scopia XT Telepresence Platform створює реалістичний, захоплюючий досвід, що повторює відчуття особистої зустрічі. Scopia XT Telepresence Platform налаштовується відповідно до індивідуальних вимог окремих приміщень і потреб клієнтів. XT Telepresence Platform забезпечує рентабельний і дуже гнучкий підхід, що дозволяє партнерам задовольняти унікальні потреби кожного клієнта.

Ключові особливості:

 • Досвід занурення у віртуальну реальність
  Розпочніть відтворення відчуття особистої зустрічі. The Scopia XT Telepresence Platform включаєу себе передові технології з підтримкою відео full HD 1080p, широкосмугового звуку 48 kHz ы спыльного використання даних ПК до 1080p60 PC для повного занурення у віртуальну реальність.
 • Налаштовувамий і гнучкий
  Scopia XT Telepresence Platform забеспечує захоплюючий досвід телеспілкування, що адаптований під унікальні вимоги клієнтів і окремих приміщень. Telepresence Platform забеспечує рентабільний і гнучкий підхід до оптимального за якістю розгортання у різних умовах, який підтримується за допомогою потужних інструментів калібрування і налаштування.
 • Чудова сумісність
  Scopia XT Telepresence Platform у поєднанні із Scopia Elite MCU забеспечує чудову сумісність з системами телеприсутності від Cisco/Tandberg, Logitech/LifeSize і Polycom, а також з будь-якою, що підримує стандарти, системою відеоконференцзв'язку для повноцінної сумісної роботи з відео, звуком и даними H.239.
 • Інтуітивно зрозуміле управління Apple iPad
  Неправильне вивчення посібника з використання Scopia XT Telepresence Platform, практично виключено, завдяки додатку Scopia Control Multi-Touch для пристроїв Apple iPad. Перший час користувачі можуть ініціювати дзвінки, керувати доступними системами Scopia XT Telepresence і моделювати зустрічі, використовуючи навчання або вступ.
 • Карколомні ціни
  Платформа Telepresence Scopia XT дозволяє отримати винятковий досвід занурення у світ карколомних цін. Telepresence Platform виділяється на фоні конкурентів шляхом надання захоплюючих можливостей відео для спільної работы за ціною набагато нижчою ніж у конкурентів.