- means ecurity

січ 072020
 

Огляд

Avaya Scopia XT Telepresence Platform створює реалістичний, захоплюючий досвід, що повторює відчуття особистої зустрічі. Scopia XT Telepresence Platform налаштовується відповідно до індивідуальних вимог окремих приміщень і потреб клієнтів. XT Telepresence Platform забезпечує рентабельний і дуже гнучкий підхід, що дозволяє партнерам задовольняти унікальні потреби кожного клієнта.

Ключові особливості:

 • Досвід занурення у віртуальну реальність
  Розпочніть відтворення відчуття особистої зустрічі. The Scopia XT Telepresence Platform включаєу себе передові технології з підтримкою відео full HD 1080p, широкосмугового звуку 48 kHz ы спыльного використання даних ПК до 1080p60 PC для повного занурення у віртуальну реальність.
 • Налаштовувамий і гнучкий
  Scopia XT Telepresence Platform забеспечує захоплюючий досвід телеспілкування, що адаптований під унікальні вимоги клієнтів і окремих приміщень. Telepresence Platform забеспечує рентабільний і гнучкий підхід до оптимального за якістю розгортання у різних умовах, який підтримується за допомогою потужних інструментів калібрування і налаштування.
 • Чудова сумісність
  Scopia XT Telepresence Platform у поєднанні із Scopia Elite MCU забеспечує чудову сумісність з системами телеприсутності від Cisco/Tandberg, Logitech/LifeSize і Polycom, а також з будь-якою, що підримує стандарти, системою відеоконференцзв'язку для повноцінної сумісної роботи з відео, звуком и даними H.239.
 • Інтуітивно зрозуміле управління Apple iPad
  Неправильне вивчення посібника з використання Scopia XT Telepresence Platform, практично виключено, завдяки додатку Scopia Control Multi-Touch для пристроїв Apple iPad. Перший час користувачі можуть ініціювати дзвінки, керувати доступними системами Scopia XT Telepresence і моделювати зустрічі, використовуючи навчання або вступ.
 • Карколомні ціни
  Платформа Telepresence Scopia XT дозволяє отримати винятковий досвід занурення у світ карколомних цін. Telepresence Platform виділяється на фоні конкурентів шляхом надання захоплюючих можливостей відео для спільної работы за ціною набагато нижчою ніж у конкурентів.