- means ystem

чер 082020
 

Огляд

Рішення для повідомлень Avaya (Avaya Notification Solution (ANS)) — дозволяє підприємствам, урядовим установам, освітнім установам та закладам охорони здоров'я передавати критично важливу інформацію по всій організації в режимі реального часу, запитувати і консолідувати відповідні заходи і забезпечувати миттєве співпрацю. За допомогою ANS організації можуть швидше реагувати на інциденти, підвищувати рівень обізнаності та безпеки, забезпечувати дотримання вимог і звітність, а також знижувати загрозу, яку можуть мати незаплановані інциденти для діяльності підприємства.

ANS надає доступ до широкого спектру кінцевих точок, пристроїв і мультимедіа, включаючи мобільні телефони, кишенькові комп'ютери, стаціонарні телефони, телефони IP Desk, телефони Wi-Fi, електронну пошту, SMS (текстові повідомлення), клієнти IM, динаміки, пейджери і т. д.

Завдяки вбудованим службам конференц-зв'язку «на борту» (і підтримки сторонніх компаній «поза мережею»), інтелектуальних можливостей повідомлень, таким як каскадні повідомлення, ANS є унікально диференційованим рішенням, на яке організація може покластися в разі потреби.

ANS поставляється у вигляді програмного рішення, що працює на стандартних серверах RedHat Linux (RHEL), або в якості розміщеного, керованого і керованого сервісу. Avaya проконсультується з клієнтом, щоб визначити пропозицію, яке найкращим чином відповідає його потребам.

ANS включає в себе веб-інтерфейс користувача (веб-портал ANS) для надання, адміністрування та управління списками контактів і повідомлень, відправки повідомлень і звітів.

ANS підтримує такі формати повідомлень і конфігурації:
Повідомлення голосового виклику — текстові, записані або попередньо записані аудіоповідомлення, відправлені цільовій групі одержувачів у вигляді повідомлення голосового виклику.

Сервіс підтримує наступні конфігурації повідомлень:

  • Повідомлення (тільки інформаційне повідомлення)
  • Повідомлення / Відповідь
  • Повідомлення і Передача
  • Повідомлення для конференції

SMS і електронна пошта — одночасно з повідомленням голосового виклику або самостійно.

Avaya IP Phone Broadcast — звукове / візуальне повідомлення на дисплей і динамік IP Desk Phone.

Характеристики та переваги

Повідомлення — голосові повідомлення, SMS, електронна пошта, IP-телефони і багато іншого

Переваги: ​​миттєвий доступ до ключових зацікавленим сторонам в організації або мережі незалежно від їх місця розташування і способів їх досягнення.

Інтегрована бортова конференц-зв'язок

Переваги: ​​швидке прийняття рішень за рахунок автоматичного перекладу ключових зацікавлених сторін в середу спільної роботи в режимі реального часу.

Ланцюжки ескалації (каскадні повідомлення)

Переваги: ​​якщо ресурси або особи, які приймають рішення, недоступні, збільшуйте їх в режимі реального часу, щоб забезпечити швидке прийняття рішень

Інтегрована звітність (звіти і аналіз в режимі реального часу і після події із зазначенням і клацанням миші)

Переваги: ​​підвищена відповідальність, управління продуктивністю і дотримання

API відкритих веб-сервісів

Переваги: ​​розширення і підвищення цінності за рахунок інтеграції керованих подіями робочих процесів, процесів і сторонніх систем.

Використання існуючої комунікаційної інфраструктури

Переваги: ​​зниження вартості володіння, інтеграція з АТС замовника і використання переваг встановлених сполучних ліній, абонентських груп і схем маршрутизації викликів.