- means ystem

чер 082020
 

Огляд

Avaya IX Workplace VDI забезпечує надійний зв'язок у режимі реального часу в уніфікованих середовищах інфраструктури віртуальних робочих столів.

Workplace VDI — це програмне забезпечення, розгорнуте на «тонкому клієнті» — пристрої, який підключає периферійні пристрої користувача (монітор, клавіатуру і мишу) назад до центру обробки даних або перепрофільованого ПК — дозволяючи користувачам фактично отримувати доступ до своїх комунікацій, включаючи дані і додатки.

Багато підприємств середнього розміру вибирають віртуальну інфраструктуру з міркувань безпеки та сукупної собівартості, але виявляють, що стандартний VDI не дуже підходить для передачі мультимедіа у реальному часі безпосередньо на настільний комп'ютер. Це пов'язано з тим, що традиційні розгортання VDI орієнтовані на хостинг додатків, а не на зв'язок у реальному часі. У цих сценаріях зв'язок у режимі реального часу проходить через центр обробки даних, перш ніж досягти клієнта VDI, додаючи затримку обробки мультимедіа, що може викликати проблеми як з масштабністю, так і з якістю мови.

Avaya IX Workplace VDI вирішує ці проблеми шляхом вивантаження обробки мультимедіа з центру обробки даних і відправки мультимедіа у реальному часі безпосередньо клієнту; такий поділ обробки забезпечує QoS, більший масштаб і якість викликів. Для критично важливих додатків Equinox VDI підтримує управління викликами через інтерфейс кінцевої точки з можливістю підключення до сервера або без нього за допомогою забезпечення режиму живучості в разі втрати з'єднання із центром обробки обробки даних, що дозволяє продовжити зв'язок або завершити сеанс.

Характеристики та переваги

Avaya IX Workplace VDI призначений для організацій, які прагнуть розгорнути надійні рішення для віртуальних робочих столів для більшого числа користувачів і з більш високою якістю. Workplace VDI дозволяє ІТ-відділам спростити адміністрування, знизити експлуатаційні витрати і витрати на розгортання, а також підвищити відмовостійкість своїх віртуальних клієнтів UC.

Завдяки GA Workplace VDI 3.0 Avaya тепер підтримує Avaya Equinox, one-X Communicator і Communicator для Microsoft Lync, розгорнуті у середовищі VDI.