- means mart

чер 082020
 

Огляд

Потреби у комунікаціях виросли, і компанії шукають нові можливості. 66% ІТ-директорів і 52% керівників LOB віддають перевагу поліпшенню своїх продуктів для спільної роботи і можливостей обслуговування. У світі з безліччю постачальників модернізація не повинна означати утилізацію і заміну.

Avaya IX Workplace Integration забезпечує інтеграцію на стороні клієнта, що розширює послуги телефонії і спільної роботи корпоративного рівня Avaya Aura до базових настільних додатків і браузерів, надаючи необхідні вам можливості на вже наявних пристроях і платформах.

Клієнти турбуються про інтеграцію Avaya Desktop, тому що вони можуть:

  • Збільшити прибуток за рахунок підвищення продуктивності і прискорення інноваційних циклів
  • Збільшити ROI і знизити сукупну вартість володіння за рахунок використання існуючих інвестицій
  • Отримати гнучкість з відкритим повним набором UC, веб, відео та аудіо конференцій
  • Впевнено впроваджувати технології з високою продуктивністю і надійною якістю

У зв'язку зі зростаючими комунікаційними потребами організації приділяють першочергову увагу поліпшенню можливостей своїх продуктів і послуг. Компоненти уніфікованих комунікацій, включаючи телефонію корпоративного класу, аудіо-, відео- та веб-спільну роботу в реальному часі, додатки для голосових повідомлень і мобільності, повинні мати технології, що об'єднують клієнтів, партнерів і співробітників.

Але впровадження нових платформ і додатків може означати заміну поточних інвестицій, витрачати більше грошей і розчаровувати співробітників новими технологіями навчання і незнайомій. Avaya IX Workplace Integration надає простий і економічно ефективний спосіб переходу до продуктивності і можливостям, які вам потрібні, завдяки простій інтеграції з Microsoft Lync, Microsoft Office, Microsoft Outlook, SharePoint і веб-браузерами: Internet Explorer, Mozilla Firefox і Google Chrome.

Безперешкодна інтеграція з Avaya Aura розширює повний набір уніфікованих комунікацій і спільної роботи для користувачів, забезпечуючи продуктивність і можливості, необхідні для об'єднання людей і підвищення продуктивності, зберігаючи зовнішній вигляд і функції оригінального інтерфейсу.

Характеристики та переваги

Чому клієнт турбується про інтеграцію Avaya IX Workplace?

Повний набір інструментів для уніфікованих комунікацій і телефонії: підтримує продуктивність всього підприємства. Засоби управління викликами середнього рівня і інтеграція з корпоративними каталогами дозволяють користувачам працювати швидше, обмінюватися великою кількістю інформації і більш ефективно спілкуватися.

Безперервне відео з відкритими стандартами: інтеграція з Avaya Aura і Avaya Scopia розширює можливості використання спеціального або запланованого відео віч-на-віч для співробітників, партнерів і клієнтів, покращуючи внутрішні і B2B зв'язку.

Аудіоконференцзв'язок і веб-спільна робота: скорочення Opex за рахунок проведення конференцій всередині компанії. Використовуйте Avaya Aura Conferencing для спільної роботи в режимі реального часу з дошками, загальним робочим столом, розширеними функціями модератора і засобами управління, що прискорює прийняття рішень.

Збільште рентабельність інвестицій і знизьте сукупну вартість володіння: використовуйте існуючі інвестиції, включаючи Avaya Aura, CS100 і IP Office. Розповсюдьте відео Scopia і Avaya Aura Conferencing на більшу кількість користувачів. Використовуйте існуючі настільні комп'ютери Avaya (SIP і H.323) і програмні клієнти, а також стек Microsoft.

Зниження вартості і збереження абонентських груп: збережіть існуючу конфігурацію абонентської групи Avaya Aura. Виключіть витрати, пов'язані з голосовими ліцензіями Microsoft і відповідними пристроями. Для інтеграції Avaya потрібно тільки ліцензування клієнтського доступу Microsoft Lync Standard.

Спрощена упаковка: інтеграція Avaya IX Workplace є основним правом ліцензії Avaya Aura Suite V2 — Core Suite.

Гнучке розгортання: розгортання в середовищі Citrix або VMware VDI з підтримкою телефонів Avaya Desk або клієнта VDI-Communicator. Інтеграція з Microsoft Lync CPE або Microsoft Office 365 дозволяє організаціям розгортатися як частина локальної системи Microsoft або як розміщена служба Office Online.

Продуктивність і якість: підпис 5 +9 доступність і N + 1 стійкість масштабируются у всьому світі. Каскадування медіа зменшує споживання смуги пропускання.