- means ervice

чер 082020
 

Огляд

За допомогою рішення Avaya IX Workplace, Avaya вбудовує комунікації безпосередньо в додатки, браузери і пристрої, які співробітники щодня використовують для створення єдиного, потужного шлюзу для викликів, обміну повідомленнями, проведення конференцій та спільної роботи. Це звільняє людей від їх настільних комп'ютерів і дає їм більш природний і ефективний спосіб підключення, спілкування та обміну інформацією — коли, де і як вони хочуть.

Avaya IX Workplace забезпечує сумісність з фіксованими або мобільними пристроями і тісно інтегрується з Avaya Multimedia Messaging, яке підтримує постійні кросплатформені можливості обміну повідомленнями для голосових, миттєвих і відео повідомлень. Він також дозволяє проводити конференц-зв'язок Avaya IX на робочому місці за допомогою доступу одним торканням практично з будь-якого пристрою і відображає інтеграцію Scopia з Avaya Aura Conferencing в єдиний досвід проведення конференцій UC. Avaya IX Workplace підтримується у Windows, Mac, Android і iOS і поставляється у вигляді готового рішення для Avaya Vantage.

Avaya Aura Multi-Device Access дозволяє користувачеві одночасно зареєструвати до 10 SIP-пристроїв (стаціонарних або мобільних / жорстких або програмних) в один обліковий запис користувача під однією ліцензією. Подвійна реєстрація дозволяє існуючим користувачам настільних телефонів H.323 використовувати SIP-клієнти у якості одного додаткового номера. У світі з кількома пристроями ця можливість значно спрощує доступ до спільного набору функцій Avaya IX Workplace на будь-якому пристрої без необхідності входу / виходу з системи, коли співробітники переходять з робочого місця на мобільне робоче місце і назад.

Характеристики та переваги

Дизайн і можливості Avaya IX Workplace засновані на чотирьох основних конкурентних відмінностях:

  • На першому місці дизайн для мобільних пристроїв: Avaya IX Workplace був розроблений з використанням принципу «спочатку мобільний», який оптимізує призначений для користувача інтерфейс для мобільних пристроїв і користувачів, а потім надає цей дизайн для великих настільних або планшетних середовищ. Такі функції, як домашній екран Top of Mind, дозволяють з першого погляду побачити щоденні пріоритети, включаючи зустрічі, контакти, пропущені виклики і повідомлення, і, що не менш важливо, забезпечують доступ одним дотиком до відповідних відповідей, включаючи вхід у сеанс спільної роботи або повернення дзвінків.
  • Кращий у своєму класі досвід роботи в додатку: Avaya IX Workplace надає кращі у своєму класі можливості спільної роботи, обміну миттєвими повідомленнями, присутності і телефонії на основі WebRTC і HTML5 в додатках, які співробітники використовують кожен день. Ця хмарна інтеграція лідирує на ринку, що дозволяє користувачам повністю використовувати свою інфраструктуру комунікацій і спільної роботи Avaya, не залишаючи додатків, які є основою їх повсякденної діяльності, включаючи Google, Salesforce і Office 365.
  • Потужні і повністю інтегровані можливості спільної роботи: користувачі Mobile Avaya IX Workplace підтримують повний доступ до всіх можливостей спільної роботи, включаючи відео, спільне використання контенту і засоби управління модераторами. Глибока інтеграція з Avaya Multimedia Messaging і конференціями забезпечує доступ одним дотиком і гарантує, що мобільні користувачі залишаються продуктивними і можуть повністю взаємодіяти з іншими користувачами практично на будь-якому пристрої з будь-якого місця.
  • Інтелектуальний прискорювач цифрових рішень: незважаючи на те, що Avaya IX Workplace розроблений з урахуванням вимог до спільної роботи у масштабах усього підприємства, клієнти і партнери можуть використовувати Avaya Breeze Client SDK для створення індивідуальних рішень, адаптованих до їх індивідуальних потреб або процесам. Цей Client SDK є тим же SDK, який Avaya використовувала для Avaya IX Workplace і Avaya Oceana Workspaces, і надає розробникам безпрецедентну простоту і гнучкість, дозволяючи їм створювати враження, що розширюють і розширюють їх можливості щодо вражень клієнтів, які вони створюють для своїх співробітників і клієнтів.