- means erious consideration

чер 082020
 

Огляд

Вхідний дзвінок часто може бути першою можливістю для бізнесу створити позитивне враження. Швидка відповідь, відповідне вітання та ефективна робота створюють відчуття того, як працює весь бізнес, і можуть привести до зміцнення відносин з клієнтами. Погана чуйність може відлякати клієнтів так само швидко. Avaya IX Workplace Attendant використовує можливості уніфікованих комунікацій, щоб надати користувачам кращий шанс створити правильне перше враження.

Відомості про продукт

Avaya IX Workplace Attendant починається з інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Оператори мають чітке уявлення про усіх викликаючих абонентів, включаючи їх дані про виклики і будь-яку контекстну історію. З цього моменту Workplace Attendant забезпечує оптимізовану обробку викликів, яка дозволяє ефективно направляти абонента до потрібного ресурсу. Цей робочий процес, орієнтований на дії, зменшує час дзвінка у черзі і збільшує ймовірність правильної маршрутизації виклику з першого разу. Ці розширені функції включають у себе:

  • Інформацію про послуги присутності, яка дозволяє оператору «дивитися у майбутнє» і бачити статус передбачуваного одержувача. Якщо одержувач зайнятий або знаходиться на нараді, присутність дозволяє оператору повідомити абоненту, чому він буде перенаправлений на голосову пошту, або запитати, чи хоче він поговорити з кимось ще, хто доступний.
  • Список обраного, який забезпечує швидкий доступ до найбільш поширених напрямків для вхідних дзвінків компанії.
  • Рекомендацію маршрутизації викликів. Грунтуючись на попередніх шаблонах викликів, Avaya Attendant автоматично запропонує найбільш схожий пункт призначення для окремого абонента, забезпечуючи швидку обробку викликів і скорочений час утримання.
  • Cherry Picking конкретних дзвінків із черги дзвінків. Це дозволяє операторам обробляти найбільш важливі вхідні дзвінки негайно, а не обмежуючись поняттям «першим прийшов — першим обслужений».
  • Контекстну інформацію. Користувачі оператора робочого місця можуть додавати замітки до контактної картки абонента із зазначенням своїх переваг, пріоритетів або особистої інформації, які дозволяють оператору більш індивідуально підходити до наступної взаємодії з цим клієнтом.

Avaya IX Workplace Attendant, сумісний з Avaya Aura 7.0 і більш пізнішими версіями і розгортається у Windows 8.1 і пізніших версіях, надає оператору контроль, завдяки функціям, які дозволяють йому легко оцінювати і розподіляти виклики на правильні додаткові номери. Оператори можуть переглядати черги, переглядати час очікування і відомості про абонента, швидко шукати співробітників в каталогах, переглядати їх стан, включаючи дані календаря, а також налаштовувати індивідуальні списки швидкого набору для задоволення своїх конкретних потреб.