- means tability

лип 152020
 

Огляд

Avaya Equinox Experience — це елегантний інструмент уніфікованих комунікацій, який забезпечує єдиний доступ до голосових, відео, чат-каналах зв'язку, календаря, зустріч і багато чого іншого. Екран Top of Mind для мобільних пристроїв забезпечує швидкий огляд всього, що потрібно користувачеві в режимі реального часу: розкладу, контакти, повідомлень, голос і відео.

Avaya Equinox тепер також дозволяє користувачам повною мірою використовувати переваги повністю інтегрованої хмарної середовища для спільної роботи на основі хмари. Користувачі можуть створювати і входити в контакт-групи, організовані за різними категоріями з членами як всередині, так і за межами організації, що істотно розширює межі комунікаційної інфраструктури компанії. Вдосконалений Avaya Equinox Experience підтримує постійний обмін повідомленнями і командний чат, загальний доступ до файлів і призначення завдань, а також спеціальні та заплановані зустрічі, аудіо- і відеоконференції і спільне використання екрану.

Avaya Equinox надає Avaya кілька ключових конкурентних переваг, у тому числі:

 • Справжній призначений для користувача досвід «mobile first».
 • Інтегроване командне співробітництво.
 • Постійний обмін повідомленнями з безперервністю роботи пристрою.
 • Корпоративний клас HD голосу і відео.
 • Найкраще комунікаційне рішення «в додатку» для хмарних додатків.
 • Нульову завантаження спільної роботи і телефонії в браузері HTML5.
 • Потужні можливості для всіх режимів конференц-зв'язку.

Ключові особливості:

 • Mobile First Experience, робочий процес з орієнтацією на дії для негайного реагування — Робітники можуть швидко переглядати всі заплановані зустрічі, поновлення повідомлень і історію повідомлень в одному місці і робити негайні дії одним дотиком. Оптимізований для пристрою — мобільного, планшета, настільного комп'ютера, браузера і Avaya Vantage — цей досвід забезпечує мобільний простоту при одночасному використанні переваг, властивих широкого спектру пристроїв.
 • Повністю інтегрована хмарна групова спільна робота — Тепер Avaya Equinox дозволяє користувачам повною мірою використовувати переваги командної робочого середовища, яка об'єднує голос, відео, постійний командний чат і обмін повідомленнями, а також загальний доступ до файлів і екранів — все це з досвіду Avaya Equinox.
 • Просто отримаєте доступ до HD-відео і голосу True Enterprise класу в будь-якому місці, в будь-який час — Забезпечує надійну, безпечну передачу голосу і відео в форматі HD з безкомпромісною якістю для забезпечення зв'язку в будь-якому місці на будь-якому пристрої з простим віддаленим доступом, включаючи підключення без використання VPN. Доступ до одного номеру для всіх пристроїв прискорює робочі процеси і розгортання на підприємстві; користувачі можуть навіть одночасно використовувати кілька пристроїв для задоволення потреб зв'язку.
 • Повідомлення з безперервністю і постійною ефективністю — Постійні мультимедійні повідомлення для тексту, аудіо, відео, зображень і файлів дозволяють співробітникам отримувати доступ і відправляти групові повідомлення в режимі реального часу або в будь-який час. Наприклад, розмову, розпочату вранці на робочому столі, можна перехопити на мобільному пристрої в обідній час. Робітники можуть навіть відправляти повідомлення тим, хто не в мережі, для більш ефективної взаємодії в команді. І один клік з функції обміну повідомленнями перетворює сеанс в виклик або конференцію.
 • Пропустіть завантаження: спільна робота або виклик у браузері — Avaya Equinox забезпечує надійну спільну роботу і телефонію в браузерах HTML5 без необхідності завантаження або додавання плагінів завдяки технології WebRTC. Це кращий в своєму класі браузер з широкими можливостями спільної роботи усуває проблеми міграції для організацій в процесі перетворення їх настільних бізнес-додатків в мережу і / або перенесення додатків в хмару. Модель віртуальної кімнати зборів забезпечує багате групове відео, аудиоконференции і веб-спільну роботу.
 • Зменшіть складність і витрати декількох рішень «UC» — Avaya Equinox надає єдину платформу, яка підтримує всі різні режими конференц-зв'язку. Масштабна аудіоконференція, велика спільна робота в Інтернеті, багате HD-відео від різних постачальників, навіть потокова передача подій для 100 000 користувачів в одному рішенні. У користувачів є один логін і одне просте в освоєнні рішення, а у ІТ є одне рішення для підтримки з одним набором статистики, єдиним виділенням ресурсів і меншим займаним простором з більш високою ефективністю і більш низькими витратами.
 • Підвищуйте продуктивність і диференціюється за допомогою інтелектуальних цифрових рішень — Вбудуйте можливості Avaya Equinox для спілкування та спільної роботи в бізнес-процеси або контекст або в будь-який бізнес-додаток для створення і інтеграції унікальних рішень для вертикальних потреб і конкурентної диференціації. Розширюйте і прискорюйте створення інтелектуальних цифрових рішень за допомогою єдиного Avaya Breeze Client SDK для всього рішення, автоматизації робочих процесів і екосистеми Avaya Snapp Store.