- means ecurity

чер 082020
 

Огляд

Avaya Aura System Manager використовує інтуїтивно зрозумілий підхід до мережевого адміністрування на рівні рішень, який дозволяє ІТ-відділам з часом об'єднувати нові компоненти і додатки під загальним парасолькою управління, спільно керуючи елементами платформи Avaya Aura в якості системи. Avaya Aura System Manager централізує надання, обслуговування та усунення неполадок, щоб спростити і зменшити складність управління і обслуговування рішень. Він також забезпечує централізоване адміністрування абонентських груп і політики мережевої маршрутизації, а також загальну настройку користувачів.

System Manager надає ІТ і телекомунікаційним компаніям кошти для спільного управління елементами Avaya Aura в вигляді системи. System Manager також використовується персоналом Сервісу (наприклад, Avaya, Business Partner та / або клієнтом) для обслуговування, управління і обслуговування додатків і / або систем Avaya.

System Manager надає загальну структуру управління, яка:

  • Зменшує складність операцій для розподілених Многосайтовий мереж з декількома контрольними точками (властиво SIP)
  • Підвищує цінність конвергенції завдяки тісній інтеграції з ІТ-інфраструктурою підприємства (ідентифікація, безпеку, основні дані, процеси ITIL)

Ключові особливості:

System Manager використовується адміністраторами, які централізовано керують кількома додатками і / або системами Avaya (наприклад, Avaya Aura Communication Manager, Avaya Aura Session Manager і т.д.). Цим адміністраторам необхідний інструмент, який забезпечує:

  • Єдину точку управління: наскрізне уявлення, єдина уніфікована консоль з керуванням на основі робочих процесів.
  • Простоту використання: зменшує складність операцій для розподілених багатосайтових мереж з декількома контрольними точками.
  • Кращу узгодженість даних: інтегроване забезпечення для зменшення помилок конфігурації.
  • Прискорене розгортання: прискорення інтеграції додатків зі стандартними інтерфейсами.
  • Зниження сукупної вартості володіння: знижує сукупну вартість володіння і витрати на підтримку обслуговування за рахунок автоматизації трудомістких і схильних до помилок завдань.
  • Простоту навчання: поліпшене повторне використання набору навичок і підвищення продуктивності завдяки простим у використанні інструментів.
  • Велику цінність: підвищує цінність конвергенції завдяки тісній інтеграції з ІТ-інфраструктурою підприємства (ідентифікація, безпеку, каталог, єдиний вхід).