- means upport

чер 082020
 

Огляд

Session Manager надає засновану на SIP базову архітектуру взаємодії та спільної роботи, засновану на існуючих інвестиціях, забезпечуючи маршрутизацію в масштабах підприємства і доступ до додатків з будь-якого місця. Це знижує витрати на мережі і управління, спрощує мережеві топології і дозволяє використовувати мультимедійні і мобільні додатки, які приносять користь підприємствам.

Зокрема, Session Manager:

 • Підтримує Avaya Equayax, заснований на SIP-інтерфейсі Avaya, який надає єдине рішення для всіх викликів, обміну повідомленнями, проведення конференцій та спільної роботи для мобільних телефонів, браузерів, настільних комп'ютерів і кімнатних систем.
 • Нормалізує розрізнені мережі.
 • Маршрутизує сеанси SIP через мережу.
 • Інтегрується зі стороннім обладнанням і кінцевими точками.
 • Забезпечує централізоване управління, включаючи профілі користувачів, за допомогою Avaya Aura System Manager.
 • Підтримує живучі гілки SIP.
 • Інтегрується з Session Border Controllers і забезпечує захист на кордоні корпоративної мережі.
 • Включає сторонню службу екстреного виклику E911.
 • Підтримує пряме SIP-з'єднання з Presence Services і робить телефони Avaya Equinox J Series і 96XX пристроями з підтримкою присутності.
 • Служить головною контрольної точкою для Avaya і сторонніх відеодоменов.
 • Спільно з Avaya Aura Communication Manager і кінцевими точками Avaya SIP Session Manager забезпечує можливість пошуку контактів в корпоративній базі даних користувачів для викликів, обміну миттєвими повідомленнями і присутності.
 • Забезпечує загальноорганізаційні профілі користувачів і мобільність підприємства, до яких можна отримати доступ в будь-якому місці на підприємстві. Місцезнаходження більше не важливо — оскільки користувачі переходять на пристрої на основі SIP, вони можуть подорожувати і повторно підключати свої пристрої в будь-якому місці в мережі підприємства і при цьому мати ті ж додатка, той же номер телефону і т.д.
 • Дозволяє користувачам пов'язувати додатки і функції через мережі. Наприклад, додатки можуть бути безпечно включені і створені у загальнодоступних хмарах або інших мережах.

Session Manager — це інтегрована частина Avaya Aura, яка проста в придбанні, розгортанні та управлінні і забезпечує еволюційний шлях для клієнтів, дозволяючи їм отримувати вигоду з нових можливостей в своєму власному темпі. Менеджер сеансів доповнює інші частини Avaya Aura.

Платформа, включаючи добре зарекомендувало себе програмне забезпечення Avaya для голосового та відеозв'язку, нові інтелектуальні можливості присутності, інтерфейси підтримки додатків і комплексне інтегроване управління. Повна платформа Avaya Aura надає програмну архітектуру і технології, необхідні для реалізації рішень для уніфікованих комунікацій наступного покоління і обслуговування клієнтів.

Останні версії Avaya Aura Platform надають нові інновації для клієнтів, які будують майбутнє і хочуть повною мірою скористатися новими програмами для передачі голосу, відео і спільної роботи на основі SIP, а також новітніми можливостями масштабування, гнучкості і опцій SIP-живучості.

Платформа Avaya Aura Platform обслуговує всі сегменти корпоративного світу, від невеликих філій до найбільших головних офісів і підприємств з кількістю користувачів до 250 000 і 350 000 пристроїв. Розгорнута в активній активної гео-надлишкової конфігурації, управління сеансом може переміщатися між екземплярами Session Manager менш ніж за три секунди, і на одному підприємстві можна розгорнути до 28 примірників Session Manager.

Ключові особливості:

 • Масштабованість і ємність. Диспетчер сеансів підтримує до 25 000 пунктів з більш ніж 3 мільйонами завершених викликів на годину (BHCC). Один екземпляр Session Manager тепер сертифікований для більш ніж 400 000 BHCC міжміських і міжміських викликів. Крім того, до 350 000 кінцевих точок SIP можуть надмірно реєструватися в ядрі Session Manager і отримувати доступ до служб до 500 примірників Communication Manager і інших додатків в хмарі підприємства.
 • Надійність і надмірність. У платформі Avaya Aura використовується новий стандарт RFC 5626 для спеціальної інженерної групи по Інтернету (IETF), що забезпечує одночасну реєстрацію на кінцевих точках. Кінцеві точки, сумісні з Avaya і RFC, можуть реєструватися у декількох основних менеджерах сеансів і у локальній філії примірника Avaya Aura Survivable Remote Session Manager для трьох одночасних реєстрацій.
 • Підтримка сторонніх АТС. Session Manager підтримує підключення до сторонніх УАТС, а також до застарілих аналогових і цифрових кінцевих точок Avaya H.323 з новою інноваційною «неявною» послідовністю користувачів. Крім того, можливості секвенування додатків в Session Manager також можуть застосовуватися до кінцевих точок сторонніх УАТС.
 • Економія на витратах. Можливість підключення за протоколом SIP та скорочення використання PSTN забезпечує нову економію коштів за рахунок централізованої маршрутизації на рівні підприємства, а також більш низьку вартість володіння завдяки централізованому, простому у використанні інтерфейсу управління System Manager, а також можливості ефективного розгортання додатків на рівні підприємства.
 • Підтримка гео-резервування. Пропонуючи масштабованість до 28 «активно-активних» примірників диспетчера сеансів, які безпечно переносять мережеві затримки до 1000 мс, забезпечуючи видатну гео-надмірність.