- means olid tructure

чер 082020
 

Огляд

Avaya Aura Presence Services — це ключовий інструмент всебічної співпраці, що забезпечує масштабовану високопродуктивну службу агрегації присутності, яка збирає і поширює велику інформацію про присутність на платформі Avaya Aura. Інформація про присутність дозволяє користувачам знаходити колег та експертів, щоб відповідати на запити клієнтів, вирішувати проблеми з обслуговуванням або вирішувати критичні проблеми в режимі реального часу.

Інформація про продукт

Служби Avaya Aura Presence Services широко використовуються як в рішеннях для груп, так і для взаємодії з клієнтами, де вони забезпечують швидке рішення проблем, прийняття рішень і підвищення якості обслуговування клієнтів, надаючи експертні ресурси для вирішення проблем клієнтів. Присутність також підтримує бізнес-процеси з підтримкою комунікацій (CEBP), які можуть використовувати багату присутність, щоб гарантувати, що необхідні ресурси доступні, перш ніж людям будуть потрібні ці ресурси для вирішення бізнес-проблем.

Служби Avaya Aura Presence Services працюють спільно з іншими функціями забезпечення присутності, наданими Avaya. Крім присутності у додатках Avaya, таких як Avaya Equinox або телефонних додатках, рішення для присутності Avaya поширюються на широкий спектр додатків для бізнес-комунікацій.

Крім того, Avaya Aura Presence Services збирає і розподіляє широку присутність між Avaya і сторонніми джерелами. За допомогою складальників наборів, які забезпечують сполучення між основними можливостями присутності з іншими джерелами присутності, Avaya пов'язує інформацію про присутність у різноманітному наборі бізнес-середовищ.

Наприклад, Presence Services забезпечує інтеграцію з настільними додатками Microsoft, що дозволяє інтегрувати інформацію про присутність з Microsoft SfB і Microsoft Exchange з інформацією про присутність, що надається клієнтами та телефонами Avaya.

Ключові особливості:

 • Надійна агрегована інформація про присутність — Avaya Aura Presence Services збирає інформацію про присутність з телефонних, настільних та інших додатків і забезпечує всебічне уявлення про доступність користувачів і пристроїв. Оскільки інші джерела присутності стають доступними — навіть зі сторонніх джерел в гетерогенної ІТ-середовищі — вони також можуть передавати інформацію про стан в систему, щоб завершити профіль доступності користувача.
 • Підтримка декількох протоколів / мультіінтерфейсов — Avaya Aura Presence Services підтримує протоколи SIMPLE і XMPP, що дозволяє об'єднувати дані в широкому спектрі джерел присутності, забезпечуючи більш повне уявлення про окремих осіб.
 • Оптимізація продуктивності — Використовується протокол SIP-сервер-сервер, оптимізуючи продуктивність мережі для додатків зв'язку в реальному часі.
 • Висока масштабованість — підтримує до 16 000 користувачів H.323 і SIP на одному вузлі і до 250 000 користувачів SIP і H.323 з подвійним кластером з 8 вузлів.
 • Призначений для користувача контроль з підтримкою «Не турбувати» (DND) — Дозволяє користувачеві включати DND в міру необхідності. Спостерігачі будуть бачити стан присутності DND, а Presence Services будуть архівувати всі вхідні IM і доставляти їх після того, як користувач відключить DND. Крім того, всі вхідні дзвінки будуть перенаправлені на зону покриття користувача.
 • Висока доступність — Presence Services підтримує високу доступність (HA) як в кластерної, так і в автономній налаштуваннях і дозволяє адміністратору призначати основний і резервний сервер Presence Services кожному користувачеві, налаштованому в кластері.
 • Федерація служб присутності — включає федерацію між екземплярами служб присутності, які знаходяться в різних системах Avaya Aura.
 • Інтеграція з настільними додатками Microsoft, включаючи Microsoft SfB і Microsoft Exchange.
 • Підтримка розгортання кластера Presence Services в VMware — підтримка розгортання кластера Presence Services в VMware з підтримкою до восьми вузлів Presence Services в виртуализированной середовищі Avaya Aura.
 • Кілька доменів присутності — Підтримка користувачів з адресами Avaya Presence / IM в різних доменах присутності. Це також видаляє складні вимоги до конфігурації правила заміщення домену присутності з System Manager.
 • Повна федерація XMPP і Microsoft SfB — Усуває необхідність в налаштуванні всіх зовнішніх (федеративних) користувачів в Enterprise System Manager. Це забезпечує правильну авторизацію на сторонніх кінцевих точках (користувачеві пропонується авторизувати окремих спостерігачів Aura, а не одного адміністративного «проксі» користувача).