- means ound ideas

чер 082020
 

Огляд

Avaya Aura Messaging є частиною стратегії єдиної системи обміну повідомленнями Avaya, спрямованої на підвищення продуктивності, простоти і інтегрованості взаємодії з кінцевими користувачами, забезпечуючи при цьому економію коштів і значну гнучкість розгортання, а також консолідацію, відмовостійкість, безпеку і масштабованість.

Результатом є рентабельний і гнучкий підхід, що дозволяє максимізувати поточні і майбутні інвестиції в систему обміну повідомленнями, забезпечуючи при цьому нові цінності і функціональність додатків для бізнесу.

Інформація про продукт

Avaya Aura Messaging надає безліч функцій для кінцевих користувачів, які допомагають підвищити продуктивність. Користувачі отримують веб-портал для управління такими елементами, як особиста інформація, паролі і параметри відтворення повідомлень. На цьому ж порталі користувачі можуть налаштувати параметри «Зв'язатися зі мною» і «Повідомити мене» таким чином, щоб вони мали повний контроль над доступом по відношенню до себе.

Поточний випуск підтримує аналогічні функції Octel Aria, Intuity AUDIX і CallPilot/Meridian Mail і призначені для користувача інтерфейси телефонії або TUI для доступу до повідомлень, а також забезпечує доступ до голосових повідомлень за допомогою веб-браузерів, а також поштових клієнтів IMAP, таких як Microsoft Outlook. Для маніпулювання повідомленнями голосової пошти в Microsoft Outlook доступна панель інструментів без клієнта.

Основною відмінністю Avaya Aura Messaging є наявність системних функцій. Це рішення надає клієнтам гнучкість щодо того, де зберігаються повідомлення, включаючи варіанти використання автономного сховища повідомлень і/або інтеграції з системами електронної пошти.

З точки зору варіантів розгортання клієнти можуть вибирати між конфігурацією одного сервера і конфігурацією зовнішнього/внутрішнього інтерфейсу, де додаток і сховище повідомлень знаходяться на окремих серверах. Клієнти можуть запускати це в виртуализированной середовищі на наданих замовником серверах під керуванням VMware. Різні варіанти також доступні для розподіленої або централізованої моделі.

Рішення пропонує декілька рівнів надмірності, забезпечуючи високу доступність додатка. Для додатка є резервування N+1. Локальна живучість гарантує, що додаток продовжить функціонувати навіть у разі втрати доступу до сховища повідомлень. Географічна надмірність також підтримується для сервера додатків, а також для сервера Avaya Message Store через Mutare Message Mirror.

Що стосується масштабування, є рішення з одним сервером для підтримки до 6000 користувачів, а кілька серверів можуть використовуватися для задоволення більшості потреб клієнтів до 40 000 користувачів.

Рішення базується на протоколі SIP і взаємодіє з Avaya Aura Communication Manager, Avaya Aura Session Manager, службами активації сеансів і Communication Server 1000. Крім того, через шлюзи SIP доступна сумісність з широким спектром сторонніх систем УАТС.

Що стосується апаратного забезпечення, рішення працює на Avaya Common Server з системної платформою і доступно в двох варіантах: стандартний сервер обміну повідомленнями і сервер обміну повідомленнями з високою ємністю зберігання.

З точки зору упаковки, доступні два рівня функціональності в різних цінових категоріях. Основні ліцензії пропонують розширені можливості, а базові ліцензії пропонують стандартні функції. Є також деякі додаткові можливості, такі як перетворення мови у зошиті. Ліцензії на додатки Avaya one-X Speech включені у ліцензії для обміну повідомленнями в основній мережі, хоча клієнти повинні купувати необхідне устаткування і/або сервер.

Ключові особливості:

  • Підвищена продуктивність кінцевого користувача і більш широке охоплення і мобільність.
  • Обмін повідомленнями, щоб допомогти бізнесу, а не заважати йому.
  • Ідеальна міграція із застарілих систем Octel, Intuity, Modular Messaging и CallPilot.
  • Гнучка архітектура.
  • Масштабованість у відповідності до потреб вашого підприємства.